Choď na obsah Choď na menu

ZUŠka a Myška

 

myska-a-zuska.jpg

 

 

Milí rodičia, milí žiaci.

 

Ako si môžeme spomenúť, nie je to až tak dávno, čo naša škola predstavila muzikál Soľ nad zlato. Toto dielo malo mimoriadny úspech a práve aj to bolo hnacím motorom pre nás, aby sme stvorili nový, síce obsadením trošku menší, ale stále zaujímavý muzikál - ZUŠka a Myška.

 

Muzikálik, ako sme spomínali vyššie, bude mať komornejší charakter a obsadením taktiež nebude dosahovať také počty, ako tomu bolo u muzikálu Soľ nad zlato. Predmetom nášho nového dielka je predstaviť našu školu najmenším ratolestiam - škôlkarom. Samozrejme, že všetci budete na tomto muzikáli vítaní a tešíme sa, že sa opäť raz stretneme na ďalšom veľkom podujatí.

 

untitled-1.jpg

 

Vaša,

Základná umelecká škola
Valaská 

smiley

 
 

 

 
Update cookies preferences