Choď na obsah Choď na menu

Premiéra za nami!

Milí rodičia a všetci priaznivci našej školy,

 

premiéru muzikálu, Snehulienka a 7 trpaslíkov, máme úspešne za sebou a sme hrdí na to, ako sa s vystúpením dokázali popasovať naši žiaci. Pevne veríme, že tí ktorí sa boli v nedeľu na muzikál pozrieť, boli s predvedenými výkonmi spokojní a že sa obohatili o umelecký zážitok, ktorý sa nebojím prirovnať takmer k profesionálnemu divadlu. 

 

Aj napriek tomu, že od premiéry ubehlo len pár hodín, môžeme si ju ešte raz pripomenúť prostredníctvom fotiek, o ktoré sa postaral náš kolega Mgr. Rastislav Turňa. Fotogalériu nájdete na našej FB stránke na tomto linku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2935861243105302&type=3

 

A tí z Vás, ktorí predstavenie ešte nevideli, ale majú zakúpené lístky, 

TEŠÍME SA NA VÁS DNES O 16:30 HOD. V KULTÚRNOM DOME VO VALASKEJ.

 

 

Základná umelecká škola

Valaská smiley

 
 

 

 
Update cookies preferences