Choď na obsah Choď na menu

O ZUŠke v ZUŠke: Rastislav Turňa

31. 3. 2022

Milí rodičia, milí žiaci,

 

V minulých častiach našich podcastov O ZUŠke v ZUŠke sme sa venovali prevažne hudobnému odboru. Práve preto sme sa rozhodli, že v dnešnej časti odbočíme od hudby, a ponoríme sa aspoň na chvíľu do výtvarného umenia. Povieme si viac o tom, ako funguje výtvarný odbor na našej škole, aké to je pracovať s deťmi po výtvarnej stránke, a mnohé iné zaujímavé informácie.

 
 
V treťom podcaste sa nám predstaví náš kolega výtvarného odboru Rastislav Turňa. Jeho práca je určite mnohým z vás známa a pokiaľ nie, viac sa o nej môžete dozvedieť v rozhovore s ním. Aj napriek nabitému programu si pán učiteľ našiel čas a prišiel nám porozprávať viac o jeho aktivitách nie len v škole, ale aj mimo nej. Prácu pána Turňu môžete vidieť prevažne na výstavách, ktoré organizuje v Kultúrnom dome vo Valaskej. Jeho pôsobenie sa však neobmedzuje len na našu obec, ale jeho umelecký podpis môžeme vidieť aj na mnohých iných miestach po celom Slovenku. titulna-fotka.jpgPokiaľ máte záujem vypočuť si náš podcast, stačí kliknúť na obrázok, ktorý Vás presmeruje na našu YouTube stránku.

 

Podcast pripravil: Martin Fačko DiS. art.

Hudbu zložil: Ján Jenča.

Podcast nahral: Martin Fačko DiS. art.

 

 

Vaša,

ZUŠ

 
 

 

 
Update cookies preferences