Choď na obsah Choď na menu

Prijímacie skúšky 2022

8. 6. 2022

Milí rodičia, milí priaznivci ZUŠ,

 

prijimacie-skusky2022web.jpg

budúci týždeň v stredu (15. 6. 2022) sme si pre vás pripravili Deň otvorených dverí u nás v Základnej umeleckej škole, ktorý bude spojený s prijímacími skúškami do budúceho školského roku. Našu školu si budete môcť prezrieť v čase medzi 14:00 hod a 17:00 hod. Dúfame, že túto možnosť využijete a prídete sa pozrieť k nám do školy, ako to u nás na hodinách funguje. Rovnako dúfame, že privediete opäť veľa nových budúcich umelcov, ktorí budú chcieť navštevovať našu školu v ďalších rokoch.

 

Tešíme sa na stretnutie s vami a dúfame, že prídete v čo najväčšom počte. Pokiaľ viete o niekom, kto má záujem dať svoje dieťa na štúdium umenia do našej ZUŠky, prosím presmerujte ho na našu stránku a na tento článok. Ďakujeme.

 

Vaša,

ZUŠ Valaská.